titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

VLASY V BARVÁCH DUHY

26/05/2017

Ještě před několika málo lety patřily barevné vlasy k pubertálním výkřikům mladých slečen. Doba se ale díkybohu mění a tabu se boří. Mezi nejžhavější trendy letošní sezóny budou vlasy obarvené hned do několika pastelových odstínů.

Barevné účesy jsou inspirované klubovou scénou a velmi často představují umělecká díla. Nejoblíbenější jsou pastelové barvy v odstínech lila, meruňková nebo jahodová. Ti nejodvážnější si vlasy nabarví i na tyrkysovou nebo modrou. Tyto odstíny však nemusí být jen zářivé, hodně moderní je také „vymytý“ styl a efekt nedodělané barvy.
Pokud jste spíše konzervativnější typ, požádejte svého kadeřníka o probarvení vlasů teplejšími odstíny, které vašemu účesu dodají živost, díky které zvýšíte svou osobitost.
Nemáte-li blond vlasy, nezoufejte. Je sice pravdou, že na světlé vlasy barva chytá lépe, ale v dnešní době kadeřníci dokážou vlasy odbarvit i šetrnými způsoby. No, a co bychom pro krásu nevytrpěly, že?
Ze své vlastní zkušenosti však nedoporučuji barvit si vlasy doma. Objednejte se raději do kadeřníci, kde vám profesionále vytvoří přesně to, co chcete. V OC Nový Smíchov zajděte do Cut&Color nebo Klier.

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top