Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

UMÍTE SE SPRÁVNĚ ODLÍČIT?

Náš tip28/02/2019

Stejně jako je pro většinu z nás samozřejmé ranní péče a líčení obličeje, mělo by se vážně brát i jeho večerní odličování. Nelze spoléhat na dobré geny a kvalitní pokožku, která nese vše. Tato lehkovážnost přinese jednou opravdu nepříjemné následky.

Můžete namítat, že kvalitní a drahé krémy zvládnou vše a poradí si. Tento fakt ale platí pouze za ideálních podmínek, tedy na důkladně očištěném podkladu. V opačném případě se výsledky nedostaví a co hůř, vaší pleti to může dokonce ublížit.

Jedním z nejhorších zlozvyků je zakončit večírek rovnou v posteli bez zastávky v koupelně. Je pravdou, že jednou se svět nezboří, ale stane-li se to zvykem, ponesete si následky. Kvůli neodstranění řasenky se vám začnou lámat řasy a pleť nebude mít po nánosem potu, špíny a líčidel možnost dýchat a regenerovat se.

Pamatujte, že když si začnete odličovat svůj make-up, musíte tak konat šetrně. Nejdříve začněte s odličováním rtů a očí. Zejména kvůli jemnému očnímu okolí vybírejte přípravky určené pro tyto partie. Na zbytek pleti použijte jiný přípravek, který ideálně smíchejte s vodou. Odličujte krouživými pohyby od středy obličeje k uším a dále k horní hraně čela. Nezapomínejte i na krk. Na závěr pleť očistěte micelární vodou nebo tonikem. Umytí ledovou vodou na závěr neublíží, naopak pleť krásně osvěží a stáhne póry.

Diagnostiku pleti vám udělají zkušené odbornici v prodejně Kiehl´s. Tam si můžete odnést i spoustu vzorečků, abyste měli jistotu, že vám koupený produkt bude opravdu sedět.

Autor Renata Hrabáková

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top