Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Tričko s nápisem aneb řekni to bez obalu

EVÉNEMENTS08/09/2017

Už máte své tričko s nápisem? Ještě ne? Tak to okamžitě napravte, protože už druhou sezónu je tento trendy kousek na vrcholu popularity. Na podzim budou navíc tato trička daleko propracovanější a nápisy ještě nápaditější. Svůj názor, životní postoj i hudební styl, teď můžete dát najevo naprosto otevřeně, tak proč této svobody slova nevyužít ve svůj prospěch.  

Silná a sebevědomá žena
Jak to všechno začalo? Trička s nápisy woman, feminist, it girl začaly nosit modelky, blogerky i celebrity. Chtěly se tímto gestem postavit za svá práva, ukázat svůj styl i význam ve společnosti, vyjádřit svůj kladný postoj k feminismu, svoji sílu, to, že jsou ženami, s velkým Ž. Tento zásadní trend dorazil už i k nám a já si myslím, že zrovna u nás by se ženy už neměly bát ukázat svoji sílu. Je tu tolik žen, které něco dokázaly, postavily se na vlastní nohy, vychovávají samy děti, vydělávají víc peněz než muži, mají vyšší vzdělání nebo otevřely svůj vlastní podnik. A právě pro takové ženy - hrdinky, jsou tato trička určena. Seženete je v kolekcích značek Promod, Zara i H&M v OC Nový Smíchov.

Oblíbená kapela i film
Na scénu se vrátila také trička s názvy kultovních kapel, s obrázky z obalů známých alb, trička v opravdu nápadném a cool designu. Na své si přijdou i seriáloví fanoušci, trendem jsou totiž především filmy jako Star Wars, Batman, Superman a jiné kultovní snímky. Trička mají opravdu velké potisky, jsou bláznivá, tvoří je květy, lebky, výrazné nápisy, u filmů pak vedou barevné planety a galaxie, které jsou obzvláště oblíbené u blogerek, nosí se i symboly odkazující ke konkrétnímu filmu či seriálu. Tato trička seženete především v H&M v OC Nový Smíchov.

Tričko, které o vás poví vše
Třetí skupinou jsou pak trička, která mají okolí pobavit či mu sdělit vaše zájmy, ukázat oblíbené citáty i životní moudra. Nepleťte si však tato trička s těmi, která nosí pubertální děti a jejich význam je často trochu vulgární či rádoby vtipný. Pátrejte a vybírejte, který nápis může hrdě zdobit vaši hruď. V nabídce obchodů najdete trička přímo jako dělaná pro blogerky, módní fanatičky, baristky i milovnice jídla a života. Do této kategorie zařazuji i trička s vaším oblíbeným rokem. Ať už se jedná o rok, kdy jste se narodila, získala diplom či vysněnou práci, hrdě tento rok všem představte a nebojte se, věk je v tomto případě jen číslo. Trička, u kterých se zamyslíte či pobavíte, naleznete v prodejnách Zara i H&M a Mango v OC Nový Smíchov.

Autor: Markéta Slámová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top