Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Trendy spodní prádlo

Tip na dárek - ženy21/10/2019

Ve vašem šatníku je jistě několik druhů džínů a topů, v botníku vám stojí vedle lodiček tenisky. Stejně tak pestrá by měla být i sbírka vašeho spodního prádla. To se v posledních několika letech stalo doslova fenoménem, který je neodmyslitelnou součástí každého outfitu.

Každá z nás se v podprsence a kalhotkách chce cítit sexy a zároveň i pohodlně. Sekce spodního prádla se stále rozšiřují, módní značky každou sezónu přichází s novými trendy a inovacemi. Co je IN letos?

Vysoce módní záležitostí je samet. Ten už určitě do vašeho šatníku vnikl v podobě halenek, sak, možná i kalhot nebo kabelky. Proč ho tedy nenosit i na spodním prádle? Působit luxusně bude zejména ve tmavých odstínech modré nebo červené.

Pořiďte si soupravu v pastelové barvě a rozhodně nešlápnete vedle. Ať už sáhnete po modré, růžové, zelené nebo žluté, nebojte se ukázat i malý kousek světu. Řeč je samozřejmě o podprsence, tedy o jejím ramínku. Odhalit můžete také rafinovaně řešená záda.

Máte-li raději klasiku, sáhněte po krajce. I ta totiž letí. V poslední době se prosazuje zejména ta hrubší a háčkovaná, která působí éterickým a bohémským dojmem. Nejlépe vypadá v tělových a pastelových odstínech.

Jestliže nedáte dopustit na klasiku, nebojte se porozhlédnout po prádlem „nahém“. Jedná se o bezpečnou volbu, po které snad každá z nás už někdy sáhla. Výrobci si tento fakt velmi dobře uvědomují a snaží se barvy uzpůsobit co nejširšímu spektru odstínu lidské kůže. Velkým hitem jsou pak bezešvé kalhotky, které jsou dokonalým příkladem neviditelného prádla.

Pokud si nevíte rady s výběrem, poraďte se ve specializované prodejně Calzedonia, Calvin Klein Underwear nebo Intimissimi.

Autor Renáta Hrabáková

BLOG F5

> See the folder

Dozvědět se víc

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

601 589 658, cku.smichov@ckje.cz

Webové stránky

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

739 382 551

Webové stránky

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

737 282 745

Webové stránky

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top