Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Trendy drápky

EVÉNEMENTS29/01/2018

Pěstěné ruce jsou naší nejlepší vizitkou, na ruce se zaměří pohled při nesmělé schůzce, na pracovním pohovoru i při běžném podání ruky.  Krásné ruce a upravené nehty by tedy měly být i vaší prioritou. Nalakované nehty nikdy nevyjdou z módy, ovšem trendy v nehtovém stylingu se neustále mění, někdy vedou nehty přirozené, jindy výrazně zdobené. Pokud nechcete být za naprostého módního břídila a neinformovaného laika, zapomeňte už konečně na dlouhou francouzskou manikúru ve všech jejích podobách. Prozradím vám, jaké jsou aktuální trendy v úpravě nehtů. Nemusíte se však ničeho obávat, letos si vyberou jak zastánkyně naprosté přirozenosti, tak extravagantní kočky, které rády ukazují své drápky. Jdeme na to. 

Péče především

Kvalitní krém na ruce se v zimním období musí stát běžným vybavením vaší kabelky. Já mám připraven v každé kabelce jeden oblíbený krém. Neznám totiž horší pocit, než mít suché a popraskané ruce. Naprostým favoritem je pro mě krém na ruce od L'Occitane s bambuckým máslem, medem, výtažkem z mandlí a kokosovým olejem. Každý rok se pak ještě nechávám unést vůní limitované edice krému na ruce od Yves Rocher. Baví mě čekat na to, s jakou kombinací se vytáhnou do boje proti suchým rukám, vždy jsem totiž mile překvapena. Další kosmetickou vychytávkou, která vám nesmí chybět ve vaší zimní výbavě a vaše ruce zanechá vláčné, je suchý olejíček. Přes veškerou snahu totiž mohou být vaše ruce stále vysušené, na chlad jsou totiž náchylné i kůžičky v okolí nehtů a nehtová lůžka. Sáhněte tedy po kvalitním olejíčku. Já nedám dopustit na multifunkční suchý olej od Nuxe Huile Prodigieuse, a to jak v létě, tak v zimě. Tento zázrak zkrátka nedám z ruky, a vy to také nedělejte, ani za nic. Dbejte také na výběr kvalitního pilníku, používejte dřívko na nehtovou kůžičku a nehty upravte leštěním. 

Délka a úprava

Délka vašich drápků je letos naprosto na vás, nosí se totiž krátké i výrazně dlouhé nehty. Do módy se opět vrátily dlouhé nehty zapilované do špičky, které si oblíbily především světové blogerky, ty své ruce navíc zdobí velkým množstvím prstýnků různých šířek i velikostí. Prstýnky nosí nejen na prsteníčku, ale také na malíčcích a palcích, nevynechávají ani jednotlivé články prstů. Vrstevní prostě vede a více znamená opravdu více. Mezi top barvami už několikátou sezónu zůstává černá a bordó. Trendem číslo jedna je ovšem ladit svoje drápky do odstínů oblíbených barev. V tomto případě jsou hitem růžové a šedé laky a přirozená délka i tvar nehtů. Nehty jsou laděny do podobných či kontrastních barev laků, dohromady však tvoří krásný barevný soulad. Letos si vyhrají i milovnice třpytivých laků, lakujeme vždy jeden nehet či detail na nehtu. Nejvíc cool je však zdobit nalakované nehtíky černým lakem a vytvářet na nich jemné tahy jako tuží. Z vašich nehtů se rázem stane krásné umělecké dílo, které si zaslouží veškerou pozornost. 

Neschovávejte ruce do kapes či teplých rukavic a ukažte je celému světu, k dokonalé manikúře máte, díky OC Nový Smíchov, skutečně blízko. Kvalitní i cenově dostupné laky na nehty nabízí Douglas, Sephora i Marionnaud, krémy na ruce nakoupíte v již zmíněných obchodech L'Occitane a Yves Rocher. Profesionálně vám pak poradí i nehty upraví v Alessandro Express Nail Studiu či jejich obchodě Alessandro.            

Autor: Markéta Slámová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top