titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

To nejlepší pro maminku

11/05/2017

Jiřina, Ilona, Marie, Zdena ... ať už se vaše mamka jmenuje jakkoliv, 14. května oslaví svůj svátek. Den matek, který v neposlední řadě vznikl i jako reakce na podporu práv matek, má u nás proti Dni otců mnohem delší a pevnější tradici. Jestli jste propásli 8. května, tedy den, na který v ČR oficiálně tento svátek připadá, nepropadejte panice. Dle tradice se totiž slaví až druhou neděli v květnu a ta nás přeci ještě čeká. Už děti ve škole vyrábějí přáníčka a nezapomínají pak na tento den ani jako dospělí. Ostatně mamky si poděkování zaslouží kdykoliv a když už mají ten svůj den, pak dvojnásob.

Hledáte tipy na dárek?
Zásada č. 1 – jednoduše neexistuje ideální dárek pro všechny maminky na světě. Sami znáte vaši mamku nejlépe – něco do kuchyně, sladké potěšení (Jeff de Bruges je zárukou jedinečného sladkého dárku, za mě je to sázka na jistotu.), kosmetika (Yves Rocher má připravenu speciální nabídku. )? Těžko říct, co vykouzlí na tváři ten největší úsměv právě vaší mamce, nicméně pokud si lámete hlavu, vsaďte na klasiku. Jsou věci, které neomrzí.
• Společný zážitek – naplánujte si společnou neděli, kdy jindy si udělat čas než právě v tento den.
• Horká linka – jste stovky kilometrů od svých rodičů? Pak nastartujte skype a volejte o sto šest - sms posíláte, když něco potřebujete, vyzkoušejte v tento den něco osobnějšího.
• Květinou ani ženu neuhodíš – je to ohrané, ale funguje to.

Všechno nejlepší všem mamkám, ať už svůj svátek slavíte kdykoliv!

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top