Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Termohrnek do chladných dnů

EVÉNEMENTS14/11/2017

Sychravé dny a studené počasí jsou tu. Snažím se na toto počasí nežehrat a najít si nějakou drobnou radost pro zlepšení nálady. Proto se mi hned vychází ven lépe, když si v ruce nesu hřejivý hrnek se svým oblíbeným čajem. 

Pěkný hrnek s teplým obsahem mi je příjemným společníkem nejen na sobotní procházce, ale i během všedních dnů při cestě do práce. Proto si vždy vybírám termohrnek, který se mi bude líbit nebo mne svým nápisem pobaví. Doby, kdy termohrnek představoval jen obyčejný kovový kus nádobí, jsou dávno za námi. Dnes seženete termohrnky různých tvarů a spousty barev, motivů nebo nápisů. 

Máte, stejně jako já, svůj oblíbený termohrnek který nedáte z ruky? Pokud ne, tak  během nakupování teplých svršků na zimu se můžete mrknout po termohrnku i v OC NOVÝ SMÍCHOV.

Krásné termohrnky si můžete vybrat v oblíbených kavárnách jako je Starbucks nebo Costa Coffee, které najdete v OC Nový Smíchov. Pokud však nechcete termohrnek s logem známé značky, tak se nemusíte ubírat jen do kaváren. V OC Nový Smíchov je spousta dalších obchůdků, kde najdete termohrnečky. Třeba v Flying Tiger Copenhagen, obchůdek kde vždy najdete spoustu veselých věciček a velký výběr najdete také v Tescu. 

Autor: Markéta Obržálková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top