Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Teploučký medvídek nebo měkoučká peřina? Vyberte si dle svého gusta, tuto zimu rozhodně mrznout nebudete!

EVÉNEMENTS25/01/2018

S trendy letošní zimy budete spokojená nejen vy, ale především vaše maminka, která vám vždy kladla na srdce, ať se tepleji oblékáte. Díky teplým zimním bundám a kožíškům si na vás nepřijdou ani tuhé mrazy. Na scénu vystoupily opravdu hřejivé kousky, takže když ráno vylezete z vyhřátých peřin a na cestu obléknete stejně měkoučkou bundu, bude pro vás cesta do práce ihned příjemnější.  

Měkoučká péřovka

Velké bundy si zamilovaly celebrity po celém světě a nyní mohu hřát i vás. Velká bunda má široký límec a je dostatečně dlouhá i úžasně měkká. Díky moderní bundě se budete cítit jako v bavlnce. Tyto bundy mají navíc, ve většině případů, i široké lemy, takže skvěle sedí a neprofouknou. Bundy jsou navíc, kromě oblíbené černé, k dostání i v moderní modré a červené barvě. Červenou či modrou péřovou bundu oblékají obyčejní lidé i hvězdy po celém světě, není proč váhat. Do teplé bundy, která připomíná svojí měkkostí vaši peřinu, se vám bude balit s radostí a dáte sbohem nepříjemným a chladným ránům. Objemné bundy sedí spíše štíhlým dívkám či ženám a oblečené k úzkým džínům a oblíbeným chelsea boots vypadají naprosto dokonale.  

Ostatní dámy však nemusí smutnit, pro ty je tu další žhavý trend - teddy coat.   

Pro ženské tvary se lépe hodí moderní kožíšek. Když se totiž jednou zabalíte do tohoto příjemného plyšového kožichu, už nebudete chtít nikdy jinak. Plyšové kožíšky tzv. teddy coat jsou velkým trendem především mezi blogerkami, zajisté nenajdete ani jednu, která by nevlastnila svůj medvědí kožíšek. Kožíšky se vyrábí nejčastěji v béžových barevných odstínech či světle hnědé barvě. V sortimentu obchodů najdete krátké a teplé kožíšky s podšívkou a širokými lemy i opravdu dlouhé kožichy, které se zapínají na jeden knoflík a můžete je obléknout jak do práce, tak večer k šatům. V dnešní době se už nemusíte za parádním kožíškem vydávat do hlubokých lesů, stačí se vydat na lov do nákupního centra. Pravé kožíšky prosím přenechejte těm, kterým patří a sluší jim rozhodně víc než vám. Trendy medvídkem se totiž můžete stát jedině s plyšovým kožichem.       

Trendové bundy i teplé kožíšky najdete v nabídce většiny módních značek. V OC Nový Smíchov neuděláte chybu, když zajdete do odchodu H&M, do Manga či Zary. Nyní navíc v obchodech panují parádní slevy, tak neváhejte a ulovte si teplý kožíšek nebo měkoučkou peřinku a přežijte letošní zimu s úsměvem. 

Autor: Markéta Slámová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top