Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Tax Free Shopping Global Blue

25/03/2016

Služba Tax Free Shopping od Global Blue nabízí turistům, kromě standardního způsobu vrácení DPH, také speciální servis, tzv. Downtown Refund service, který naleznete také na info stánku v přízemí.

Tento servis umožňuje turistovi získat vratku DPH ještě před navštívením celního úřadu. Turista musí navštívit jedno z Global Blue Downtown Refund Office a předložit:

  • Cestovní pas
  • Embosovanou kreditní kartu (VISA, MASTERCARD nebo AMEX), která je platná nejméně 3 následující měsíce, jako záruku, že turista vrátí orazítkovaný formulář zpět do Global Blue* **
  • předložit řádně vyplněný Tax Free Formulář společně s originální účtenkou
  • VŠECHNY TYTO DOKUMENTY MUSÍ BÝT NAPSÁNY NA JEDNU OSOBU.

Po obdržení celního razítka je nutné zaslat, v předplacené obálce, orazítkovaný formulář společně s účtenkami zpět do Global Blue. K tomu slouží Global Blue Mailbox, který najdete na letišti u výplatního místa. V případě nedoručení orazítkovaného formuláře do 21 dní, je turistovi z kreditní karty stržena refundační částka společně s poplatkem 15 % (z refundované částky).

* Po dobu jednoho týdne bude turistovi blokována částka 1 € z důvodu ověření platnosti karty
** Maximální refundační částka na osobu je 12 500 Kč

Bez ohledu na zvolený způsob refundace je VŽDY nutné, před opouštěním EU, nechat řádně vyplněný formulář orazítkovat na celním úřadu a zaslat jej poskytovateli služby. Celní razítko dostanete na letišti nebo na hranicích.

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top