Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

TĚLOVÉ OLEJE

EVÉNEMENTS08/11/2017

Výkyvy teplot a chladné počasí mají na naši pokožku řadu negativních vlivů. Kůže ztrácí svou elasticitu a stává se dehydrovanou. Tělo je třeba hýčkat a tělové oleje jsou pro tuto činnost to pravé ořechové. Oleje jsou skvělými pomocníky při prevenci nebo dehydrataci pokožky. Většina přírodních výrobků se snadno vstřebává a na těle nezanechává mastný film.

Při výběru tělového oleje dbejte především na jeho složení. Některé produkty se totiž vyrábí ze surové ropy, která může v průběhu času vaši pokožku poškodit. Vyhýbejte se takovým produktům, které obsahují ricinový olej s toxický proteiny.
Tělové oleje jsou skvělou náhradou za tělová mléka nebo přísady do koupelí. Využít se také dají pro vlasové zábaly a masáže. Dále jsou bohaté na mnoho vitamínů a výživných látek. Aby však přípravky fungovaly tak, jak slibují, je třeba je použít maximálně 5 minut po opuštění koupelny. V tomto okamžiku rozpařená a vlhká kůže účinné látky nejlépe vstřebává.
Za vyzkoušení určitě stojí pečující & regenerační olej tělový olej se sedmikráskou, Q10 a přírodními oleji z Manufaktury. Právě hydratační výtažek ze sedmikrásky a omlazující koenzym Q10 přináší vaší pokožce dokonalou péči. Vyživuje jí, hydratuje a předchází stárnutí.
Spojením skvalanu a oleje z hroznových jader bohatého na množství kyselin vznikl vyživující tělový olej Créme de Corps Nourishing Dry Body Oil od Kiehl´s. Příjemným benefitem balení je praktický rozprašovač, který nabízí aplikaci ve formě jemného aerosolu.

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top