titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Sportem ku zdraví

15/05/2017

... či trvalé invaliditě, se říká. :) Ono, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Nicméně osobně si život bez sportu nedokáži představit, takže se spíš řídím heslem „všeho s mírou“.

Každý sport mám spojený i s konkrétním outfitem. Jako malá jsem např. nechtěla jezdit lyžovat, neboť jsem měla kombinézu po sestře a lyže ani nevím po kom. Rozhodně jsem ale se svou „výbavou“ nebyla spokojena.
S vykukujícími paprsky a vyššími teplotami to mnohé z nás láká ven, některé dokonce i za sportem. A když už nám třeba ten či onen sport nepůjde, vypadat u toho přeci vždycky můžeme dobře.

U sportovního oblečení vsázíme hlavně na kvalitní materiály, ale není od věci čas od času naši sportovní výbavu obměnit i ve stylu aktuálních trendů. A proč to píšu? Neboť jsem se právě vrátila z Hervisu, kde mají slevy na všechno, co vás napadne. Od funkčního prádla, přes bundy až třeba po kola. Všechno asi není kolekce jaro/léto 2017, ale kousky tu seženete super a je tak těžké držet se hesla „s mírou“... :)
Jestli chcete být při sportu trendy a zároveň tak trochu sexy, vybírejte síťované kousky, sportovní podprsenky s prostřihy, či pásky a dobře padnoucí legíny. I když milujete černou, nebojte se sáhnout alespoň po černobílé kombinaci, nebo zvolit alespoň jeden kousek, který vás neonově rozzáří.

A když zrovna nebudou takové slevy, mám v rukávu i další zaručené tipy. Skvěle padnoucí legíny najdete v CALZEDONII. H&M se se svou sportovní kolekcí také hodně snaží a alespoň mě tedy nikdy nezklame značka Nike

Jednoduše, udělejte si ten sport hezčí. A co funguje víc než skutečnost, že se chcete ukázat ve svém novém sportovním modelu? Ano, je třeba vyběhnout, vyjít do fitka, vyjet na kole... jinak to jednoduše nikdo neuvidí.

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top