Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Šmrnc kůže

09/11/2018

Ano, ideálně té vaší - v létě, sluncem pěkně vybarvené a péčí doladěné. Jenže na podzim by vám tento cool trend mohl zadělat spíš na delší pobyt v peřinách a ne, že by nás sice nebavilo ležet v tom sychravém počasí doma… ale existují i praktičtější řešení. Dnes přicházím jako Horst v každém z jeho teleshoppingu s revolučním řešením - „druhá kůže“.

Ta může totiž nadělat skoro stejně parády jako ta vaše. A navíc nenastydnete. Je třeba o ni také trochu pečovat, ale jinak je za mě ideálním materiálem podzimu. Není v ní ani vedro ani zima a jen tak nepromokne, takže značka ideál.

Hitem podzimu je ta v silném lesku a zářivých barvách. Pokud ale nechcete zrovna vypadat jako hlavní hrdinka filmu Pretty Woman – mimochodem, nevím, kdy by nechtěl vypadat jako Julia Roberts, může si pořídit matnou formu a zůstat u černé.

Já jsem začala s kabelkou, botami, sukní a kalhotami. Nic se nemá přehánět, takže ano, taky jsem konzervativně pořídila černou. Na druhou stranu je to pecka na kombinování. Odvážným ale tahle móda přeje, takže co třeba červená, nebo bílá? Navíc jestli vám kůže přijde drahá nebo máte další důvody, proč ji nenosit, sáhněte jednoduše po imitaci. Nevydrží většinou tak dlouho, ale svou úlohu splní na jedničku. Kompletní outfit seženete třeba v Zaře. Mají tu bundy, sukně kalhoty a taky úžasné šatky, o doplňcích nemluvě. Pro boty bych zašla do Aldo, mají krásné kousky. Nicméně, jelikož je lesklá kůže letos opět trendy, nebudete mít problém najít boty do nepohody či na párty vlastně u jakékoliv značky. Pokud přemýšlíte o kabátu z pravé kůže, zajděte do obchodu KARA – každý dle svého uvážení.

Takže hurá s kůží na trh.

Autor Lenka Volfová

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top