Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

STYLOVÉ CESTOVNÍ MINISADY

13/07/2017

Čas letních dovolených je v plném proudu. Pokud ji teprve plánujete, určitě si přečtěte následujících několik rad. Snad každá z nás totiž před dovolenou řeší to, jak svou kosmetiku sbalit tak, aby v kufru zbylo místo i na jiné věci.

Ani o dovolené byste neměla zapomínat na správnou péči o tělo a obličej. Bohužel ne vždy máme možnost sbalit si s sebou všechny produkty, které potřebujeme. A právě z tohoto důvodu se v posledních pár letech začal trh plnit tzv. miniaturami, které si pak můžete vzít na romantický víkend ve dvou, pyžamovou party s kamarádkou i dvoutýdenní dovolenou u moře.

Dostat se ke kosmetickým miniaturám není v České republice úplně jednoduché. Občas je můžete sehnat jako přílohu časopisu nebo jako dárek k nákupu. V poslední době se ale zvláště v dražších drogeriích/parfumeriích prodejní nabídka zmiňovaných produktů hezky rozrostla. K mání jsou celé kosmetické řady (například na odlíčení nebo denní péči), ale také jednotlivé výrobky, které lze dle libosti kombinovat.

Při návštěvě OC Nový Smíchov určitě navštivte prodejny Marrionaud, Douglas, Sephora nebo Kiehl´s, kde seženete vše od odličovacích ubrousků přes péči o nehty až po dekorativní kosmetiku. Pokud dáváte přednost svým oblíbeným značkám, ke kterým miniatury sehnat nemůžete, nezoufejte. V nabídce obchodů jako je H&M nebo Flying Tiger Copenhagen naleznete malé cestovní lahvičky, do kterých hravě přelejete šampon nebo krém. A díky praktickému balení si budete moct vzít svou kosmetiku i na palubu letadla.

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top