Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

STYLOVÉ BATOHY DO MĚSTA I NA CESTY

27/08/2018

Batohy byly v devadesátých letech velkým hitem. A dnes, stejně jako tomu je snad u všeho, se jejich oblíbenost začíná vracet. Kromě toho, že jsou batohy opět vysoce moderní, ulevíte svým zádům. A to už za to stojí, ne?

Ať se chystáte s kamarády na hory, jdete do fitka, nakoupit nebo do školy, využijete ho všude. Batoh se dá dnes nosit zkrátka všude tam, kam jste doteď nosily kabelku. Co se týče tvarů a barev, frčí všechno. Pokud si nejste jistá, že se v něm budete cítit dobře, začněte s univerzálním a jednoduchým kouskem, který zkombinujete v rámci možností se vším. Až si na nošení batohu zvyknete, můžete sáhnout po odvážnějším modelu. Zkuste třeba žlutou kůži nebo barevné plátno, etno styl, třásně nebo drsnější cvočky.

Vyměnit kabelku za batoh můžete i v případě, že máte na sobě šaty nebo sukni, je jen potřeba zvolit ten správný model. Nápadné batohy se hodí především k těm ležérnějším modelům. Dejte si ale vždy pozor, aby se extravagantní batůžek příliš "netřískal" s vaším oblečením. Například s bundou s nášivkami nebo se vzorovaným kabátem. Jako vždy platí pravidlo, že všeho s mírou.

A co vy? Dáváte raději přednost kabelce nebo batohu?

Pěkné a funkční kousky koupíte například v prodejně Beltissimo, Claire´s nebo Quiksilver.

Autor Renata Hrabáková

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top