titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

STOP SPÁLENINÁM OD SLUNÍČKA

26/06/2017

Prevence je základ, tj. mazat, mazat a mazat. Samozřejmě neslunit se přes poledne a další... Všichni jsou chytří, ale když už to neklapne, nevěšte hlavu, vaše tělo nemusí zůstat v jednom ohni.

Od babských rad až po spoustu kosmetických přípravků – každá rada dobrá.

Základem je CHLADIT! Zarudlá rozpálená kůže si o to říká, takže ji stačí poslechnout. Chladivá sprcha osvěží a zároveň hydratuje. Nezapomeňte hydratovat i zevnitř, tzn. VODA NAD ZLATO, ale využijte i ovoce či zeleninu - druhy, které jsou plné vody, jako např. meloun či okurku.

Dalším krokem je použití nějaké KOSMETIKY. Pokud přemýšlíte, čím se namazat, pak sáhněte po chladivých pěnách a gelech s panthenolem a vitaminem E. Sprej, pěna či mléko – každému vyhovuje jiná konzistence, ale klasický Panthenol je základ. Jen pozor na opravdový podíl panthenolu v takovýchto přípravcích.
Můj osobní tip je ALOE VERA, ale je mi jasné, že všem vyhovovat nemusí. Mě moc nevoní, navíc trochu lepí, ale funguje, takže se to vydržet dá. Pokud nemáte po ruce zrovna rostlinku, sáhněte třeba po gelu Dietesthetic.
Jako třetí možnost pak pro vás mám něco od Biodermy – konkrétně SOS sprej Photoderm. Je velmi příjemný, snadno se aplikuje a funguje.

A hlavně, pokud jste rudí jako raci, odpočiňte si na chvíli od sluníčka. Věřte nebo ne, svítit bude i za týden a když ne, tak za dva určitě!

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top