titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

SPRCHOVÉ PĚNY

07/06/2017

Sprcha je mnohdy jedním z mála okamžiků, kdy můžeme čas strávit pouze sami se sebou. Ranní sprchování pomůže probudit se a nastartovat tělo na nadcházející den, a to večerní zase tělo očistí a zrelaxuje před spaním. Aby bylo sprchování opravdovým zážitkem, nepodceňujte výběr tělové kosmetiky. Nejčastější variantou jsou bez diskuzí klasické sprchové gely, každopádně se v obchodech dají pořídit i tzv. sprchové pěny. Znáte je?

Stále častěji se na internetu setkávám s různými druhy recenzí právě na zmiňované pěny a myslím, že jsem ještě nenarazila na žádnou, kde by pisatelka byla s výrobkem nespokojená. A není divu - největší výhodou sprchové pěny je její šetrné mytí bez vysušování pokožky. Tu naopak hydratuje, regeneruje a dodává jí smyslnou vůni. Navíc se skvěle nanáší na kůži – z nádobky stačí vymáčknout kapičku gelu, ze které se v kontaktu s vodou stane hustá, šlehačková pěna a díky tomu výrobek déle vydrží.
V OC Nový Smíchov seženete sprchové pěny hned v několika prodejnách. Například v Rituals je můžete nakoupit jak ve stálých kolekcích, tak i v sezónních, limitovaných nabídkách. Dále různé druhy sprchové kosmetiky nabízí Sephora nebo Douglas.

A co vy? Vyzkoušeli jste už jejich kouzlo?

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top