Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

SHOPPING ASISTENTI

Události11/01/2016

Obtížné a nepohodlné nakupování se spoustou těžkých tašek a nekonečné nakládání věcí do auta jsou již minulostí. Využijte služeb hands-free/shopping asistenta a nakupujte pohodlně a s lehkostí! 

Hands-free/shopping asistent je vzdělaný mladý muž, který Vás nejen rád doprovodí při velkém nákupu, ale seznámí Vás i s veškerými novinkami našeho centra. Pětihvězdičkový servis, který tato služba nabízí, zahrnuje informace o novinkách v centru, doprovod při nákupu, pomoc s těžkými taškami a naložení nákupu do auta. Hands-free/shopping asistenti jsou tu také pro anglicky či rusky hovořící návštěvníky. Využijte příjemného ulehčení a užívejte si nakupování! Ze služeb asistentů je vyjmuto nošení nákupů z Tesca a objemných nákupů z Datartu přesahujících hmotnost 15 kg.

Naši asistenti Vám jsou k dispozici v obchodním centru při každém silném nákupním období nebo speciální nákupní akci. Sledujte naše stránky, každou akci anoncujeme v předstihu. Najdete je pak buď poblíž infostánku v přízemí u hlavního vchodu, anebo si je nechte zavolat přímo na infostánku prostřednictvím hostesky. Rezervace není nutná.

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top