Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Red Autumn

EVÉNEMENTS02/11/2017

Všude kolem nás se příroda začíná zabarvovat, proč ale my saháme opět zase po roce po šedé, hnědé a černé? Ano, je to tak. Zatímco v létě se až tak nebojíme popustit uzdu fantazii a užít si i méně obvyklé barvy, na podzim, jako bychom chtěli zapadnout do stylu ranních mlh a brzké tmy. V šatníku dost zapomínáme na „barevný podzim“, ten, který se objeví s paprsky slunce, když přijde babí léto.

Newyorský Pantone Color Institute představuje pravidelně barvy pro jednotlivé sezóny, a letošní podzim/zima rozhodně nudné nebudou. Ať už se rozhodnete vynést barvy na podzimním outfitu, sáhnete po líčení v těchto barvách, nebo snad dokonce zaexperimentujete a necháte si obarvit v nějakém podzimním tónu vlasy, vedle nešlápnete – i když nikdy nezapomínejte, že méně je někdy více!
Mě osobně nejvíc oslovily odstíny červené. Sexy, sytá AURURA RED, do růžova DUSTY ROSE, nebo dohněda POTTER`S CLAY.
Jestli si pod jednotlivými barvami nic nepředstavíte, zachovejte chladnou hlavu – internet je všemocný, každopádně, ať už se jedná o jeden z těchto odstínů, nebo snad nikoliv, v červené budete na podzim zářit. Co se týká oblečení, dá se kombinovat s klasikou – černá, šedá, hnědá, tmavě modrá. Tmavší typy se nemusí bát použít tuto barvu na vlasy a pro všechny je v regálech připraven sto a jeden odstín rtěnky nebo laku na nehty - nato nemusíte být až tak odvážní a přesto budete trendy.
Hlášení z obchodů – červený kabát, šaty, kalhoty nebo svetr - v červené najdete vše až po nejmenší doplňky - a někdy i malý detail může udělat z vašeho oblečení trendy outfit.

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top