Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

ROZHÝBEJTE SE

EVÉNEMENTS13/02/2019

Hlavně v zimních měsících bývají sportovní aktivity velmi často opomíjeny. Na břiše, v pase a zadečku se pak ukládá tuk, který způsobuje nevzhledné faldíky. Každý z nás chce být ale na jaře ve formě. Pokud vám chybí potřebná morálka ke cvičení doma, navštivte fitness centrum Form Factory!

Možná si nevíte rady, jak začít a jak poté pokračovat. Ve Form Factory si můžete objednat cvičení pod dohledem zkušeného trenéra. Určitě doporučujeme využít možnost diagnostiky pohybového ústrojí a diagnostiku tělového složení. Podle toho vám pak odborník poradí, jaké cviky jsou pro vaše cíle nevhodnější.

Když už se vydáte do fitka, naprostou samozřejmostí je mít na sobě oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně. Základem je pak rozcvičení svalů, a to proto, abyste si je neporanily nebo nenatáhly. K rozcvičce postačí švihadlo, službu prokáže ale i běžecký pás nebo spinningové kolo.

Pokud ještě nemáte svou sportovní výbavu, určitě na nic nečekejte. V OC Nových Smíchov navštivte A3 Sport, Hervis Sport nebo Nike, kde vám s výběrem oblečení i obuvi poradí zkušení prodejní asistenti. Pokud si nejste jistí, zda u cvičení vydržíte, můžete sáhnout i po levnější variantě. Funkční kousky seženete například v C&A, Lindex nebo H&M. Malý tip pro dámy: nepodceňujte výběr kvalitní sportovní podprsenky!

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top