Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Pohodlí nebo elegance? Zkuste obojí - Culottes

20/08/2018

Ano, to jsou ty kalhoty, které vypadají, že jsou vám velké. Ale co na plat, když jsou tak pohodlné.

Široké kalhoty se zkrácenými nohavicemi mohou vyvolávat pocit nepovedeného oversize modelu, ale také v nich můžete jednoduše zazářit. Jde jen o to, jak tento model vynesete. Nejedná se o nejnovější výstřelek módy, i mě osobně chvilku trvalo, než jsem se k němu odhodlala. Nejsem žádná žirafa a měla jsem tak strach, že se v těchto kalhotách ztratím… ale? Neztratila jsem se, ba naopak, dost jsem se v nich našla. Je to zároveň ideální kousek na léto – zdánlivě kalhoty, ale volné a prodyšné. Z dálky navíc vypadají jako sukně, takže máte hned dva v jednom. A když už jsme u těch pozitiv, tak ještě ke všemu mají maskující schopnost. Ideální nohy má jen málokterá a v těch volných širokých nohavicích se to jednoduše ztratí. Pokud si chcete postavu ještě opticky prodloužit, pak zvolte vzor se svislými pruhy a nezapomeňte na nějaké hezké sandálky na podpatku nebo lodičky.

I když jsou na první pohled dost neforemné, umí být i zatraceně sexy. Stačí k nim zvolit vhodný top, který odhalí vaše přednosti v horní polovině těla. Barvy laďte dle pocitu, styl podle události. Elegantní halenka, nebo volné triko s nápisem, obojí funguje, jen prostě trochu jinak.

Tipů a rad by bylo dost, takže teď už jen vyrazit do terénu nějaké „kulotky“ ulovit. Orsay nabízí celou řadu květovaných modelů, Bershka je připravena s proužky a elegantní kousky v pase s mašlí seženete ve Stradivarius. Tak snad nějaké sednou i vám.

Autor Lenka Volfová

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top