Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Podpořte svou imunitu kapslemi s vůní vanilky

EVÉNEMENTS08/01/2018

S příchodem zimy na nás číhá řada nepříjemných nemocí. Když už nestačí vitamíny načerpané z ovoce, řada je na vitamínech v kapslích. Například vitamín D je zejména v zimním období „nedostatkovým zbožím“, přitom nás umí ochránit před lehčími, ale i těžšími formami onemocnění.

Podle výživových poradců bychom měli týdně sníst alespoň jednu porci rybího masa, které je bohaté na omega-3 mastné kyseliny a vitamin D. Jeho nedostatek zvyšuje riziko vzniku mozkových mrtvic, onemocnění srdce, výskytu chřipek nebo dokonce depresí. Češi ale v konzumaci masa zaostávají za evropským průměrem a velké oblibě se netěší ani rybí tuk, který se získává právě z tkání ryb. Tento tuk je přitom bohatý na řadu prospěšných látek.
Já sama nepatřím mezi milovníky rybích pochutin, ale uvědomuji si pozitivní vliv jejich složek na své zdraví. Proto jsem v OC Nový Smíchov navštívila jednu ze dvou lékáren Dr. Max, kde mi byly doporučeny kapsle Mentis Krill. Za 399 Kč jsem dostala 60 voňavých kapslí plných krillového oleje. A světe div se – funguje to! Každoročně bývám v tomto období nemocná a letos (myšleno letošní chřipkovou sezonu) jsem zdravá jako rybka.

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top