titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Plavková sezóna se blíží

19/05/2017

V neděli jsem odstartovala koupací sezónu, a i když na mě všude na billboardech už minimálně měsíc vykukují holky s dokonalými těly a jak jinak než v plavkách, já svou přípravu podcenila, takže sezóna byla zahájena bez řádných plavek. Dokonalé tělo už asi nedoženu, nicméně dokonalé plavky bych si ještě pořídit mohla, resp. řekla jsem si, že musím.Vlastně si moc nedokáži představit léto bez nových plavek. Každý rok jsou trendy trochu někde jinde, postava se krapet změní a co víc, jednoduše člověk chce na té pláži zase po roce zazářit.

Po rychlé obhlídce a nákupu mohu konstatovat, že i letos pokračují některé loňské trendy, takže pokud byste své loňské plavky za nic nevyměnili, vlastně ani nemusíte.
Letos se to u bazénu bude hemžit barvami, ať už pastelovými, které tento rok povedou, tak rozhodně nezavrhněte ani barvy neonové. Barvou roku je stále hráškově zelená, takže proč nesáhnout zrovna po té. Btw. já zvolila pastelově zelenou, jsem blondýna a jsem z nich nadšená!

Co se týká střihu. Bikiny vládnou opět světu a jinak tomu asi jen tak nebude. Každopádně, kdo chce více zaujmout, doporučuji sáhnout po „retro“ plavkách s vyšším pasem u kalhotek. Zároveň ale varuji, kdo nemá ideální postavu, opravdu vás to nestáhne, jsem zastáncem toho, že tyto plavky podtrhují vosí pas a kdo ho nemá, spíš mu uškodí, ale to je můj názor... Osobně nedám dopustit na brazilky – sedí mi, člověk se víc opálí a dělají opticky delší nohy.

Moc často, krom časopisů, to sice u vody nevídám, ale i letos najdete v obchodě velkou nabídku plavek v celku. Monokiny jsou hodně trendy, rozhodně v nich zaujmete, jen díky všemožným prostřihům budete po jejich sundání vypadat jako zebra. Takže doporučuji je vynést až na krásně opálené tělo.

CALZEDONIA, H&M nebo třeba Desigual, plavky teď sice seženete vlastně všude, ale sem se vyplatí zajít pro opravdu top kousky.

Rad bylo dost, teď už jen to léto!

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top