Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

PROSTŘENO!

28/08/2017

Není důležité, zda stolujete ve dvou nebo připravujete slavnostní tabuli pro několik lidí, pěkně prostřený stůl zpříjemní i tu nejobyčejnější snídani. Jistě chcete, aby si vaši hosté odnesli kromě kulinářského zážitku také pocit dokonale stráveného času v příjemném prostředí.

Říká se, že v jednoduchosti je krása. U ubrusu na slavností tabuli to platí dvojnásob. Pořiďte si pro tyto příležitosti jednoduchý, nejlépe čistě bílý ubrus (může sáhnout i po jemných pastelových barvách), který by měl přesahovat okraje stolu o dvacet až třicet centimetrů. Pěkné ubrusy nabízí například F&F Home nebo H&M Home.

Prostředek stolu perfektně ozdobí květina. U květinové výzdoby dbejte na to, aby přes ni bylo vidět a aby nebyla příliš aromatická a neopadávala. Tabuli pak dozdobte svíčkami či kamínky, nikdy ale neomezujte pohodlí svých hostů. Krásné květiny seženete v Marks&Spencer, květinářství Květiny Novák, Rosarian nebo v potravinách Tesco.
Nezapomeňte, že výsledný efekt snadno zkazí staré, odlučené nádobí. Pro slavnostní chvíle si sežeňte alespoň jednu sadu stylového nádobí, které seženete třeba v krámku Apropos. V současné době v něm probíhá velký letní výprodej!

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top