titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

PŘIPRAVENI NA DÉŠŤ

24/04/2017

Jste nebo nikoliv?Říká se, že aprílové počasí je nad ženu vrtkavější, že jsou to časy i nečasy nebo že má daleko do krásy. Ať už vezmete jakoukoliv pranostiku či lidové rčení, letošní duben je vzorným příkladem.

Zatímco před 14 dny mnozí z nás poprvé vyndali ze skříně kraťasy, vyčistili terasy a odstartovali grilovací sezónu, teď nejspíš opět otáčí regulátory tepla a večer se schovávají pod deku. Venku je totiž zima a jak to tak podle předpovědi i pranostik vypadá, ještě chvilku potrvá a co víc, čekají nás i přeháňky, takže je třeba se připravit.

Možná se někteří vybavili již na podzim, takže teď jen pršipláště opráší. Ti, kteří tak neučinili, mají teď možnost svou garderobu doplnit. Deštník má každý, ale co takhle pláštěnka? Pokud si vybavíte tu, co jste měli naposledy na vodě, byla žlutá a hrozně moc vám neslušela, buďte bez obav a vyrazte do OC Nový Smíchov.
Zara myslela na muže i ženy, výběr plášťů do deště vás ohromí. Jsou funkční a hlavně slušivé. Na dešťové dny mysleli i v Lindexu, takže zkuste zajít i tam.

Trendy budete letos i v klasických pláštěnkách, které nemají rukávy, ale pouze prostřihy na ruce. Moc se v nich sice nezahřejete, ale vypadají hodně stylově.

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top