Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

PODZIMNÍ POLÉVKA No. 1

EVÉNEMENTS09/10/2017

Snad k žádnému ročnímu období nepasují polévky více než právě k podzimu. Nejen, že je na zahradě ještě spousta věcí, z nichž lze tyto zázraky vytvořit, ale hlavně na ně konečně v chmurném počasí přichází i chuť.

Zeleninové krémy vládnou podzimu. Vegetariánské domácnosti tleskají, u masožroutů vzniká trochu panika. Jasně, že pro každého to není, ale zkusit se má vše. Mrkvovo-pomerančová polévka, dýňový krém s chilli, cuketová polévka, bramborový krém s hříbky, pórková polévka s křupavými krutony, hmmm…. A mohla bych pokračovat směle dál. Příprava těchto polévek je většinou opravdu snadná, základem je zeleninu upéct, nebo rozvařit, dobře okořenit a nakonec rozmixovat. K zelenině přidáte maximálně cibuli, česnek do základu a smetanu či máslo na zjemnění na konec. Takže i výrobní cena mnohé potěší – zejména ty, kteří mají zásoby z vlastní zahrádky.

Pokud ale nepatříme mezi zahrádkáře ani kuchaře, nic se neděje. Ochutnat zeleninové polévky není na podzim problém téměř v žádné restauraci. Každopádně, proč chodit do restaurace, když můžete v OC Nový Smíchov zajít k UGOvi. Každý den tu ochutnáte jinou polévku, týden co týden je pak jedna, kterou si můžete dát od pondělí do neděle – to když vám hodně moc zachutná. Pokud si dáte velkou porci (v nabídce mají i malou), tak je to perfektní lehký oběd, po kterém nebudete mít ani výčitky svědomí. Nabídku polévek, stejně tak jako salátů mají vždy i na webu, takže než vyrazíte, klidně omrkněte, na co se můžete těšit: http://ugo.cz/polevky.

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top