Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

PEČUJTE O SVÉ RTY!

EVÉNEMENTS16/10/2017

S nadcházejícím zimním obdobím přichází také zvýšená potřeba těla o tu správnou péči. Výjimkou nejsou ani rty, které potřebují hydratovat, aby neosychaly a nepraskaly. Pokožka na nich je totiž extrémně tenká a citlivá a potřebují celodenní péči.

Základem správné péče o pokožku na rtech je především její hydratace a výživa. Ta by měla být zejména v období podzimu a zimy naprostou samozřejmostí a balzám na rty by neměl chybět v žádné kabelce. Kromě hydratace můžete ale rtům poskytnout i další péči. Jednou za čas je dobré udělat si peeling, které si zaslouží i vaše rty.

Pokud se v tomto období nechcete vzdát rtěnek, nemusíte. Jen si dávejte pozor na typ, po kterém sáhnete. Naprostou revolucí jsou zabarvující se balzámy, kterou jsou dostupné v různých odstínech. Pokud však volíte dlouhotrvající a syté rtěnky, volte ty krémové a hydratační. Pod ně naneste balzám a nejlépe ještě i podkladovou bázi.

Všechny zmíněné produkty seženete v OC Nový Smíchov hned v několika obchodech. Nakoukněte například do Yves Rocher, Kiehl's, Sephora, Douglas nebo Marrionaud.

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top