titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Naučte svou pleť „auto-hydrataci“ Představujeme NOVINKU od Clinique

Náš tip12/03/2018

Maximální hydratace! Představujeme NOVÝ, příjemný, krémově gelový, rychle se vstřebávající hydratační přípravek Moisture Surge™ 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator, který Vaši pleť kontinuálně hydratuje po dobu neuvěřitelných 72 hodin, a to dokonce i poté, co si tvář umyjete. NOVÝ hydratační přípravek Moisture Surge™ 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator redukuje viditelnost jemných, suchých linek a zjemňuje šupinkovitý a napjatý vzhled pleti způsobovaný dehydratací. Pravidelným používáním přípravku se posiluje hydratační bariéra pleti i její schopnost uchovat vlhkost a pleť získává zdravý, svěže načechraný a prozářený vzhled.

Kontinuální, pleť osvěžující hydrataci zajišťuje exkluzivní „samo-zvlhčovací technologie“, díky níž dochází k okamžité stimulaci hydratování pleti a současně i k aktivaci jejího vlastního vnitřního zdroje vlhkosti. Všechna tato vlhkost je pak v pleti „uzavřena“, a zabezpečuje tak její kyprý, svěží a prozářený vzhled. Jak tato technologie funguje?

Pleť nasytí okamžitou dávkou hydratace

NOVÝ hydratační přípravek Moisture Surge™ 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator využívá kyselinu hyaluronovou, která pleti dodá okamžitou dávku vlhkosti ve výši 152 %; současně hluboko do pleti pronikají zvlhčující látky zajišťující ještě vyšší míru hydratace: pleť pak vypadá svěží, kyprá a zářivá.

Vlhkost v pleti „uzamkne“

Vlhkost zadržující struktura a kyselina hyaluronová vytvářejí jemný film, jakési tenounké pletivo na povrchu pleti, přispívající k udržení vlhkosti, tedy její hydrataci zevnitř; pleti se tak na konci dne dostává téměř dvojnásobek hydratace než dříve*.

Aktivuje vnitřní zdroj vlhkosti v pleti:

Aktivovaná voda s aloe a kofein pomáhají pleti vytvořit si svůj vlastní zdroj vody, aby se sama mohla kontinuálně hydratovat; pomáhají „čerpat“ vodu z hlubokých vrstev kůže a dopravovat ji až k povrchu, takže každá vrstva pokožky je pak zásobována dostatečným množstvím vlhkosti.

Na vysvětlenou…
Trans-epidermální elektrický potenciál kůže, neboli TEEP, je životně důležitá iontová „pumpa“, která funguje napříč všemi vrstvami pokožky. Časem se tato vnitřní vodní „pumpa“ může poškodit, kůže pak ztrácí svou schopnost se sama nepřetržitě rehydratovat a čerpat vodu ze svého přirozeného rezervoáru směrem k povrchu, a pleť pak začne být dehydratovaná.
NOVÝ Moisture Surge™ 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator využívá ke stimulaci vodní „pumpy“ pokožky aktivovanou vodu s aloe a kofein, čímž přispívá k vytváření jejího vlastního vnitřního zdroje vody a k jejímu kontinuálnímu opětovnému hydratování. „Pumpa“ čerpá vodu z hlubších vrstev, přivádí ji ke všem vrstvám kůže a vodu recykluje vlastně zevnitř.

Způsob použití
Aplikujte dvakrát denně na čistou pleť. Po svém režimu 3 Kroky nanášejte větší množství přípravku na celý obličej. Po ranní aplikaci pokračujte s přípravkem sluneční ochrany. Tento víceúčelový hydratační přípravek lze využít několika způsoby:
-jako aktivátor hydratace – aplikujte konečky prstů po Vašem běžném hydratačním přípravku;
-lze aplikovat přes i pod makeup;
-pokud jej použijete jako 5-minutovou pleťovou masku, naneste na pleť dostatečné množství, nechte vstřebat, nebo přebytečné množství setřete jemným ubrouskem;
-lze použít i na suché partie, např. na kůžičku kolem nehtů, suché konečky vlasů a lokty.
(*Dvojnásobek hydratace na konci dne ve srovnání s přípravkem původního složení)

NOVÝ Moisture Surge™ 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator je v prodeji v celostátní obchodní síti Clinique od března/dubna za doporučenou cenu 50 ml/810 Kč, 75 ml/970 Kč.
Testováno na alergii. 100% neparfémováno.
Co to znamená? Předně, naše produkty neobsahují žádné známé alergeny. Dále, každý produkt podrobíme 12 testům na alergii na 600 osobách. Jestliže jen jediná z těchto 7200 aplikací vykáže alergickou reakci, začneme úplně od začátku.

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

257 329 230

Webové stránky

  • CLINIQUE na sociální síti :
Naše ostatní obchody z kategorie CLINIQUE

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top