titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Námořnická móda

03/07/2017

I když neplánujete sjet žádnou řeku ani si udělat kapitánské zkoušky, námořnické proužky si můžete pořídit, jednoduše jen tak. Jsou fresh, stylové a i když už jsou tu hodně dlouho, stále nás baví. Je jedno, zda zvolíte klasiku námořnického trika, nebo sáhnete po decentní kotvičce na botě, v létě s nimi zazáříte.

Námořnická modrá je už dlouho hodně oblíbená, je praktická a zároveň velmi elegantní, snadno zastoupí černou, a to nejen u blondýnek. Její kombinací s bílou, žlutou nebo třeba červenou dosáhnete dokonalých outfitů, i když zůstanete třeba jen u rudých rtů.

Když se řekne „námořnická móda“, první, co se mnohým vybaví, jsou právě pruhovaná trika. Ta byla původně součástí uniforem námořníků, nicméně dodnes se objevují rok co rok v módních magazínech. V letní sezóně nám jsou vždy připomínány, neboť jsou opět „in“. Najít tuto klasiku v obchodě ale zase už tak snadné není (v H&M seženete a nejen je :-)).

Zatímco námořnická trika měla svá jasná pravidla, vy klidně sáhněte po tom, co vám bude sedět. Neboť víme, že vodorovné proužky rozšiřují. Takže klidně zvolte ty svislé, důležitý je výsledek.

Modrá je hravá a jsou ji teď plné obchody, takže neváhejte a rozšiřte svůj letní šatník zase o jeden kousek navíc. K vodě jednoduše modrá patří, ať už jste námořník nebo nikoliv.

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top