titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

NOVINKA: Ikonická vůně Clinique Aromatics Elixir Premier

Inspirace09/11/2017

Zaujme a překvapí vaše smysly. Představujeme Clinique Aromatics Elixir Premier.

Dopřejte svým smyslům velkolepý zážitek. Představujeme NOVÝ parfém Clinique Aromatics Elixir Premier, svůdnou a exotickou vůni s koncentrovanou směsí přírodních citrusů, vzácných květin a moderního pižma. Čistá esence zbožňované vůně Clinique Aromatics Elixir se oděla do moderního hávu svěžích vrchních tónů zelených lístků a koktejlu pižma a spodních tónů opojné pryskyřice.
NOVÝ parfém Clinique Aromatics Elixir Premier je nabízen v luxusním skleněném flakónku s reliéfem ve tvaru květu, ikony parfému Aromatics Elixir. Skleněná zátka evokuje slávu zašlého světa a skýtá možnost koncentrované aplikace na místech, kde cítíte svůj tep, a kde se závan této okouzlující vůně udrží nejdéle.

VŮNĚ
NOVÝ parfém Clinique Aromatics Elixir Premier se otevírá svěžím aroma zelených lístků bergamotu, verbeny, šalvěje muškátové a květu pomeranče.
Srdce vůně představuje nejvzácnější výtažek růžové esence. Střední syté květinové tóny dotváří jasmín sambakový, noční hyacint a pačuli.
Spodní tóny myrhy, vetiveru, mechu, tmavého dřeva a směsi moderních odstínů pižma dodávají vůni fluidum záhadnosti a lehký, ve vzduchu přetrvávající nádech. Tyto tóny se vzájemně propojují pomocí vysoce specializovaného procesu extrakce, tzv. molekulární destilace, díky níž lze extrahovat nejkvalitnější přírodní esence a vytvořit naprosto jedinečnou, nezapomenutelnou vůni.

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

257 329 230

Webové stránky

  • CLINIQUE na sociální síti :

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během nodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top