titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

NOHY DO NEBE

17/04/2017

Pamatujete na devadesátá léta a nejoblíbenější dívčí kapelu Spice Girls? Jak by ne, jejich hity milujeme a pokaždé když je slyšíme, tak z plných plic zpíváme s nimi. Nepřetrvávají jen jejich hity, ale i móda.

Vzpomínám, jak jsem musela mít boty na platformě a nedala jsem rodičům pokoj, dokud mi je nepořídili, pak měli šťastnou a spokojenou holčičku doma. A teď? Teď se boty na platformě zase vrací. Vidím je snad v každém obchodě, a co si budeme povídat milé dámy a slečny, obzvláště pro nás malinké je to výhra. Každý den v podpatkách vydrží snad jen ty nejstatečnější, mezi které já opravdu nepatřím. A tak jsem se musela smířit se svou prťavou výškou, ale smutnit dál už nemusím, díky této vratce v módě si nebudu pořizovat žádné jiné boty než ty na platformě. Ať už se jedná o sandály, tenisky, boty na klínku s platformou nebo espadrilky, všechno musí být v mém botníku.
Pokud si vy vysoké myslíte, že tohle se vás netýká, tak to jste na omylu. Nezapomeňte na motto, čím vyšší, tím lepší a v takových pohodlných teniskách na platformě si krásné prodloužíte své nohy až do nebe.
Procourejte pár obchodů na Novém Smíchově, já jsem své vyvolené našla právě v Zaře, ale každý obchod má co nabídnout, letošní jarní kolekce jsou fantastické.

Autor: Tereza Čerešňová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top