Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

NEJLEPŠÍ KAMARÁD K VODĚ

14/08/2017

Přítel, nejlepší kamarádka nebo snad kniha? Asi bychom se neshodli, pro každého idylka vypadá jinak. Nicméně pokud přemýšlíte, koho zítra k vodě přibalíte právě vy, pak je tento článek přesně pro vás.

PŘÍTEL
Tady se to liší od povahy, ale s největší pravděpodobností se budete chodit koupat ve stejných intervalech, minimálně dvakrát navštívíte rychlé občerství a když si budete chtít začít povídat, tak zjistíte, že právě usnul.

KAMARÁDKA
Proberete všechno/všechny kolem ale i mimo dosah. Budete se neustále hlídat, jestli nevypadáte v těch plavkách hůř než ona, nejspíš se budete koupat často sama, neboť kámoška zrovna chytá bronz a taky si přeci dělala dlouho vlasy.

TELEFON
Nezapomeňte, že všichni nemají zrovna volno, takže vám nejspíš spousta z vašich známých telefon brát nebude. Na FB a jiných sítích budete možná úspěšnější, nicméně na druhé straně čekejte spíš staré spolužáky nebo marnivce. Takže nakonec zabrouzdáte na zprávy nebo bulvár. Horší bude, když vám dojdou data, wifi se moc u vody nenosí. Nemluvě o odrazu sluníčka v displeji, moc toho asi neuvidíte. Sledovat lajky k vaší plavkové fotce ale zvládnete, beze strachu.

ČASOPIS
Pro intelektuály klidně i NOVINY. Neboť lifestylový časopis vám stejně zase jen připomene, že byste měli zkusit hubnout – i když je léto v plném proudu, že ten váš vás prostě miluje a nebo taky ne – to podle vydání, nebo že krása je v přirozenosti – noo, to už jste přeci někde četli… Záchranou mohou být křížovky. Sice je k nim potřeba trochu nažhavit mozkové závity, na druhou stranu, pokud budete mít štěstí, někde vzadu bude i tajenka a pak to vyluštíte raz dva.

KNIHA
Samozřejmě, kdo nečte ani jinak, asi názor u vody nezmění. Každopádně pro tu druhou skupinu je to ideál. Žánr, autora i velikost si vyberete podle svého a pak už se jen těšíte, jak zalehnete na slunko a konečně se dozvíte, jak to dopadlo. A jestli přemýšlíte, co číst, vybrala jsem tři oddychovky, které zvládnete kdekoliv.
„Kde se touláš, Bernadetto!“ - vtipná kniha, která sice není žádná novinka, ale stojí za to si ji osvěžit – prý bude brzy zfilmovaná. Pokud zrovna neležíte u bazénu, ale třeba u Sázavy a štípou vás při té idylce komáři, pak doporučuji „Případ zatoulanýho rybáře“. V Neoluxoru vám ale určitě rádi poradí, ať už jste milovníci jakéhokoliv žánru.

Ať už si k vodě vezmete cokoliv nebo kohokoliv, nezapomeňte se namazat a taky, když už jste u té vody… přišli jste se přeci koupat, nebo ne?

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top