Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Modrá je dobrá

Náš tip06/01/2020

… už je to tak. Víme to všichni, sluší hlavně blondýnkám a blonďákům (ať jsme korektní), na letních fotkách tvoří nejkrásnější pozadí – ať už se jedná o moře nebo čistou, vymetenou oblohu a své místo má i v líčení - byly doby, kdy byla hlavním odstínem očních stínů a ano, některé ženy na ní nedají dopustit dodnes.

Právě tato obyčejná modrá, neboli „classic blue“ je barvou letošního roku. Třikrát hurá, tuhle univerzální barvu mají v šatníku totiž snad všichni - muži, ženy i děti (tvůrci Elsy věděli, do čeho tuto dětskou hrdinku obléknout). Navíc se jedná o barvu, kterou lze snadno kombinovat. Nemusíte tak být od paty k hlavě modrásci, abyste byli cool. Modrá sukně, kalhoty, sako, top, nebo třeba lodičky, stačí si vybrat. A pokud chcete ostatním opravdu ukázat, že víte, co se nosí, zvolte modrý kabát – pod ním se schová cokoliv… a jarní kabát přeci teprve budete pořizovat, nebo?

Co se kombinace jednotlivých kousků týká, nemusíte se nijak krotit. Jestli patříte k těm odvážnějším, kombinujte např. s červenou. V případě, že chcete být méně nápadní, např. v práci se to občas hodí, slaďte modrou s bílou, černou, nebo šedou. Elegantní budete v kombinaci se stříbrnou. Aktuální plesová sezóna láká k tomu to rovnou vyzkoušet. Podle psychologie barev je modrá barvou klidu a souladu. Věřte ale, že v modré můžete být i královnou/králem divoké párty.

I když nejspíš něco modrého na sebe máte, byl by hřích nevyrazit do obchodů právě teď. Slevy jsou totiž všude a nejen na modré.

Autor Lenka Volfová

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top