Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Móda zvonových rukávů

EVÉNEMENTS22/11/2017

Letní kolekce se nesly v duchu módního trendu ze 70. let -  zvonových rukávů. Jinak tomu nebude ani na podzim a v zimě! Zvonové rukávy ovládly všechny druhy svršků, od blůzek po kabáty a to ve všech délkách, na které si vzpomenete.

Jedná se o poměrně výrazný prvek, proto by ostatní doplňky měly být jednoduché a měla byste jimi spíše šetřit. Zvonové rukávy krásně vyniknou u jednoduchých šatů áčkového střihu, jednoduché sukně či slim kalhot.
Zvonové rukávy byly moderní i v době, kdy jsem chodila do 7. třídy a již tenkrát jsem se jako správná parádnice zajímala o módu. Takže zvonové rukávy v mém šatníku nebudou úplná novinka. Ale moc dobře si pamatuji, že tehdy nám paní učitelka zakazovala tento módní trend nosit v pondělí, protože jsme měli výtvarnou výchovu a mohly bychom si rukávy umazat od vodovek. Naštěstí již nejsem školou povinná a nemusím se bát, že mi šéf nový kousek nosit zakáže do práce. 
Kousky, které unosíte do kanceláře nebo na společenskou událost doporučuji jít obhlédnout do obchůdků Mango a Marks & Spencer. Pokud byste ráda spíše něco na volný čas nebo na party, doporučuji NewYorker nebo H&M.

Autor: Markéta Obržálková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top