titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Móda velkých a výrazných brýlí je zpět

19/06/2017

Dávno jsou ty tam časy, kdy nosit brýle bylo nemoderní, nosili je pouze šprti a děti se nošení brýlí často posmívaly. Všichni pak v dospělosti houfně měnili svoje obroučky za neviditelné čočky a staré brýle založily na dno šuplíku. Teď však nastává čas pro neskutečnou módní revoluci, brýle se totiž nosí víc než kdy jindy, prim hrají výrazné i zcela nenápadné obroučky, ale především brýle zakrývají značnou část obličeje. Obří brýle, jaké si pamatujete z dob svého mládí, na tvářích mnoha popových zpěvaček, zažívají ten největší boom.  Brýle už nejsou stigma, ale trend a začaly po nich toužit i lidé, kteří mají zrak jako ostříž a žádné brýle nosit nemusí. 

Jaké kousky tedy frčí a proč si je dopřát, ať už máte zrak jakkoli dobrý?

Obroučky se nosí velké a především plastové, velkým hitem jsou ty v transparentním provedení. Stále přetrvává populární obdélníkový tvar a výrazné černé obroučky. Nově se začaly nosit obrovské oválné brýle s tenkými obroučkami. Mezi bloggerkami stále vede oblíbený kočičí tvar brýlí. Šelmí vzhled ještě více podtrhuje leopardí nebo tygrovaný vzor. Velice populární, jak jsem se již zmiňovala v jednom z předchozích příspěvku, je pro tuto sezónu růžová barva, ta nemůže chybět ani na brýlích. Moc pěkně vypadá na obroučkách s výraznou vrchní částí, nebo v již zmíněném transparentním provedení. Jelikož se celá sezóna nese v duchu 80 let, vrací se do módy i opravdu velké brýle v kombinaci hnědo zlatých obrouček.

Jak jsem psala v úvodu, brýle nejsou vadou na kráse, spíše naopak a proto si je stále častěji pořizují i lidé bez dioptrických vad, pouze jako módní doplněk. Tomuto trendu se snaží přizpůsobit i módní značky. Proto si i vy můžete užít radikální změnu vzhledu bez větších zásahů. Velké brýle vám totiž dodají úplně jinou image. Brýle bez dioptrií nabízí v OC Nový Smíchov obchody Zara a Mango. S výběrem kvalitních dioptrických brýlí vám pak pomohou v Eiffel Optic nebo Grand Optical, taktéž v OC Nový Smíchov.  

Autor: Markéta Slámová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top