Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Mikulášská nadílka

EVÉNEMENTS04/12/2017

Je hezké si zavzpomínat na období kolem Mikuláše, když jsme ještě byly děti. Patřila jste k hodným dítkům a těšila jste se na sladkosti nebo jste se bála, že si vás odnese čert v pytli? 

Já jsem byla ten druhý případ. Dnes se již týden před Mikulášem neschovávám ve svém pokojíčku a nesnažím se být co nejhodnější, bych lumpárny za celý rok vyžehlila, ale tuto tradici mám ráda stále i jako "velká holka". Každý rok pro své blízké připravuji mikulášské balíčky, ať se jedná o děti či dospěláky.

S Mikulášem mám neodmyslitelně spojenou vůni mandarinek, proto v mém mikulášském balíčku toto ovoce nikdy nesmí chybět. Další obsah balíčku se liší podle toho, pro koho je určen. Mamince nebo kamarádkám kromě čokolády a ovoce do balíčku nezapomenu přidat i nějakou kosmetiku pro zimní péči. Letos jsem vybrala balzám na rty od Yves  Rocher – těch totiž v zimě nikdy není dost a hodí se jako "předvánoční dárek" díky krásnému vánočnímu obalu. Navíc, pokud se rozhodnete obdarovat více osob něžného pohlaví, tak máte možnost koupit výhodný set po třech kusech.

Tatínkovi a partnerovi dávám do mikulášského balíčku medovinku nebo rumík pro zahřátí (pokud chcete partnera trošku poškádlit, přihoďte mu do balíčku bramboru).  Pro děti se samozřejmě mikulášská nadílka nakupuje jedna radost. Připravených balíčků je v obchodech spousta.  Já osobně vybírám z čokoládových balíčků od Milky nebo Lindoru, protože se mi líbí vzhledově a zároveň to je moje oblíbená čokoláda.  

Krásného Mikuláše všem!  

Autor: Markéta Obdržálková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top