titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

MY CUP OF KUSMI TEA

01/05/2017

Já osobně patřím mezi milovníky čaje, a i když kamarádkám vždy píšou, zajdeme na kávu, pokaždé si dám čaj. Za mě je to větší nakopávač energie než kafe a i mi více chutná.

Navíc opravdu dobré čaje přispívají i k lepšímu zdraví, kdo kdy slyšel, že na nemoc si někdo dává kafe? Ne, teď vážně, některé čaje jsou opravdu dobré na pročistění těla a podporují imunitu. Dlouho jsem takové hledala a konečně našla. V nákupním centru Nový Smíchov je v přízemí menší obchůdek Kusmi Tea Paris, který voní už z dálky. Samozřejmě jakmile vejdete, už nevíte který si vybrat, protože nabídka je opravdu veliká. Já jsem tentokrát hledala spíše nějaký lehký detoxikační (nemám ráda težký detox, který mi rozhodí celé zažívání). Paní prodavačka mi doporučila právě Kusmi Tea Detox, ovšem takový, který se může pít každý den a jeho dávkování není nijak zvlášť omezené. Čaj je skvělý, opravdu mé tělo odvodňuje a pila jsem ho 20 dní vkuse, pak jsem si dala na chvíli pauzu a zase začnu. Díky odvodnění tak máte mnohem ploší bříško.

Pokud ale nechcete tento druh čaje, věřte mi, že nabídka je tak široká, že pro sebe určitě něco najdete. Navíc jsou čaje krásně balené, takže bych je volila i jako hezký dárek pro někoho blízkého. Jedinou nevýhodou je cena, ale zase na druhou stranu, do čeho by se mělo více investovat, než do zdraví. 

Autor: Tereza Čerešňová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top