Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

MINIMANIA

16/07/2018

Blíží se vám termín dovolené a vy pořád nevíte, jakou kosmetiku si zabalit? Obsahuje vaše kabelka spoustu nezbytností a potřebná kosmetika se do ní už nevejde? Nezoufejte, ani z kabelky, ani z kufru nemusíte nic vybalovat a přes to budete mít díky stále oblíbenějším miniaturám vše potřebné vždy při ruce!

Cestovní balení kosmetiky je nejideálnějším způsobem, jak ušetříte cenné místo v jakémkoliv zavazadle. Díky šikovnému obsahu vše pohodlně naskládáte do jedné kosmetické taštičky. Pokud výrobce vaší oblíbené kosmetiky mini balení stále nevyrábí, nezoufejte. Pořídit si totiž máte malé, prázdné lahvičky, do kterých snadno přelijete šampon i sprchový gel.

Sehnat miniatury (nejen) dekorativní kosmetiky byl před několika lety ještě docela problém. Tyto doby jsou už naštěstí pryč a dnes mini verze parfémů, řasenek, krémů, opalovacích přípravků, ale třeba i cestovní velikosti kartáčů na vlasy pořídíme snad všude. Já osobně velmi ráda nakupuji v Sephora, prima miniatury ale nabízí i třeba Body Shop, Marionnaud či Douglas.

Autor Renata Hrabáková

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top