Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

MIDI JE PODZIMNÍ MINI

EVÉNEMENTS29/09/2017

No dobře, ne tak úplně…, ale může být. Ať chceme, nebo ne, po ránu nám prostě už táhne na nohy, a tak je třeba se trochu přiobléct. Šatník přerovnejte a dopředu povytáhněte ty delší kousky.

Se sukní se s podzimem, stejně jako se zimou, samozřejmě loučit nemusíte. Trochu bych ale přemýšlela, jaký zvolit typ.

Taková pouzdrová sukně do půlky lýtek vás protáhne, je sexy a zároveň v ní pohodlně můžete vyrazit do práce. Aby byla opravdu pohodlná, nezapomeňte na dobře střižený rozparek.

Je jasné, že délka je jedna věc a střih druhá. Téměř nic v módě nesluší každému, takže u výběru trochu popřemýšlejte. Midi je variabilní – od délky těsně pod kolena až po tu maximální nad kotníky. Kdo tak nepatří mezi konfekční typy a nemá hned 180, zvolit by měl spíše kratší varianty.

Zároveň myslete i na to, zda sáhnout po sukni áčkového střihu, nebo spíš něčem, co jasně nedefinuje vaši siluetu. Vosí pas totiž stejně jako potřebné centimetry také každá nemá.

V neposlední řadě je důležitý i materiál. Džínové, kožené nebo jednoduše ty z tužších látek lze skvěle kombinovat i s punčocháčemi, takže žádný strach, zima nám nebude. Těch pár obrázků u článku je ze Zary, neboť jejich nabídka je prostě top, jenom tíha svědomí způsobila, že jsem si odnesla domů jen dvě sukně. Šaty v této délce mají totiž taky luxusní.

Takže hurá do obchodu. Vyzkoušet, co padne právě vám, a pak už jen hledat ten nejlepší úlovek.

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top