Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Letní líčení: Vsaďte na bronzer

24/07/2017

Léto je pro mě období, kdy dávám pleti od make-upu odpočinout. Na líčení ubírám i z praktických důvodů, protože mám strach, že se mi v horku "rozteče obličej". Proto je během léta mým hlavním kosmetickým spojencem bronzer. 

Bronzer pomocí pár tahů rychle vytvaruje tvář a skvěle zvýrazní opálenou pleť. Kam ho nanášet? Bronzerem se zvýrazňují místa, kde se tvoří přirozené stíny – na spáncích, pod lícními kostmi, kolem brady a po stranách nosu. K dokonalému vystínování tváře pak budete ještě potřebovat rozjasňující pudr. Ten aplikujte na střed čela, pod oči, na hřbet nosu, na lícní kosti a nad horní ret. Zvýrazníte tak tvar svého obličeje.

Tip: Pokud vyrážíte někam večer a máte top se spadlými rameny, naneste trochu brozneru na kliční kosti a ramena nebo do dekoltu. Zvýrazníte opálenou pokožku a uvidíte, jak skvěle tento malý trik rozzáří váš celkový look.

Můj tip: Vyzkoušela jsem letošní novinku od značky Bourjois, tekutý brozner pro rozjasnění pleti Bourjois Sculpt bronze a bronzující pudr Contouring Illusion Bronzer & Highlighter. S oběma produkty jsem spokojená, protože na tváři vydrží dlouho. Navíc jako u všech ostatních výrobků této značky si myslím, nabízí dobrou kvalitu za rozumnou cenu. V OC NOVÝ SMÍCHOV tuto značku naleznete v parfumerii Marionnaud.

Autor: Markéta Obržálková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top