Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

LÉK NA ZIMNÍ DEPRESI: VYRAŽTE ZA FINÁLNÍMI SLEVAMI

EVÉNEMENTS01/02/2018

Nevlídná zima stále trvá, jaro kdesi v nedohlednu. Alespoň, že obchodníci myslí na naši dobrou náladu a finální slevy čekají na každém rohu! Což přímo vybízí k tomu udělat si pěkné odpoledne s ať už s kamarádkou nebo sama v OC NOVÝ SMÍCHOV.

Samozřejmě, po Vánocích nám skříně trošku nabyly vytouženými kousky (tedy doufám, že těmi vytouženými a ne takovými, které jste rychle hodila na dno skříně, protože vám při rozbalení tohoto kousku lehce ztuhl úsměv na rtech). Navíc je ten pravý čas použít poukázky, kterými jste byla obdarovaná (a věřte mi, že je lepší s jejich využitím neotálet, ať je pak nenajdete kdesi propadlé, jako já).

Z nákupního dýchánku si můžete odnést hodně hadříků a kosmetiky za málo peněz nebo se vám může podařit ulovit vysněný kousek o poznání levněji. Takže, jaká bude vaše nákupní strategie? Vrhnete se především na zlevněné zboží nebo budete hledat, zda konečně nezlevnily váš vysněný kousek, kolem kterého neustále chodíte a odoláváte, protože se vám nechce utrácet? A ruku na srdce, každá z nás si právě teď nad tímto kouskem přemýšlí, o kolik by asi tak mohl být levnější.

No a po takové správné "shopping therapy" si můžete s kamarádkou nebo s módním časopisem sednout v některé z kaváren a dopřát si šálek dobré kávy (od Vánoc už nějaký ten čas uplynul, tak je samozřejmě přípustný i dortík!). Nedávno jsem vyzkoušela novinku z Costa Coffee Tiramissu latte a můžu jen doporučit!

Boží úlovky všem přeje

Markéta

Autor: Markéta Obržálková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top