titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

KOŽENÁ BUNDA JAKO EVERGREEN

10/03/2017

Pomalu ale jistě přichází období, kdy odhodíme zimní kabáty a na řadu přijde lehčí, jarnější outfit. Ani letos by ve vašem šatníku neměla chybět kožená bunda. Tu můžete navíc zkombinovat úplně s čímkoliv – se šaty, tepláky i teniskami. Pojďme společně mrknout na to, kde v OC Nový Smíchov narazíte na ty nejlepší kousky, které vás provedou minimálně letošní sezónou. 

Do kanceláře
Kožená bunda je snad tím nejuniverzálnější kouskem, kterým oživíte i ten nejusedlejší outfit. Skvěle se hodí i do práce, kde se dodržuje určitý dress code – zkombinovat ji můžete se společenskými kalhotami, ale i se sukní a podpatky. TIP! Pěkné kousky, které snadno zkombinujete s pracovním outfitem, nabízí prodejna Kara.

Boyfriend style
Kožená bunda se parádně hodí i k tzv. „boyfriend stylu“. A vzhledem k tomu, že široké kalhoty budou vévodit i nadcházející sezóně, zkombinujte je s keckami a koženou bundou. TIP! Skvělé kousky nabízí Zara.

Romanticky
Nebojte se zkombinovat kůži s romantickými šaty! Je pravdou, že pokud jdete na operu, volte raději sako. Pokud vás ale čeká rande, rozhodně se kožené bundy obávat nemusíte. TIP! Nakoukněte do prodejny Marciano Guess. V nabídce jsou i barevné kousky, které skvěle padnou k černým šatům.

Imitace
Je možné, že patříte mezi ženy, které kůži nefandí. To vůbec nevadí, dnešní nabídka obchodů nabízí stejně široký sortiment bund, které jsou z kůže umělé. TIP! Koženkové bundičky koupíte například v ZaraOrsayStradivarius nebo H&M.

  

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top