Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

KORÁLOVÁ – BARVA LETOŠNÍHO ROKU

EVÉNEMENTS16/01/2019

Co náš čeká v letošním roce, netušíme. Co ale víme s naprostou přesností, je barva, v jejímž tónu se letošek ponese. Je jí Living Coral, tedy korálová, která reprezentuje především pozitivní přístup a pohled na svět.

Loňskému roku vévodila výrazná fialová, letošek se ponese v duchu něžnější korálové. Tato směska růžové a oranžové je svěží, pozitivní a hravou barvou, která se nese v duchu objevování nových věcí. Na tento nový trend upozornila už řada návrhářů, kteří loni začali představovat kolekce na letošní jaro a léto.

 

Korálová barva sluší všem, i když je pravda, že tmavovláskách možná o chlup více. Ženy se světlou kšticí by tento odstín měly kombinovat s tmavšími kousky. Living Coral se skvěle hodí k šedé, zelené, hnědé a béžové a nosí se jak na oblečení, obuvi a doplňcích, tak i třeba na nehtech a barvě vlasů.

 

Pokud plánujete nákup nových kousků v této skvostné barvičce, určitě navštivte prodejnu Zara, Aldo, Attrativo či Destroy, na nehty si zajděte do Alessandro Express Nail Studio nebo Nail Bar.

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top