Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Jarní maskování

EVÉNEMENTS09/04/2019

Ráno nalíčíme, večer (přinejlepším) odlíčíme, ale jinak věříme, že si poradí sama. Jenže tak to úplně není. Řeč je o naší pleti. Po zimě je vysušená a do toho přichází první slunko a poslední dobou taky dost silný vítr.

Nečekejte zázrak, ale čas od času použít masku rozhodně vaší pleti neuškodí. Jakou? To už je jen na vás.

Masek je na trhu nespočet, seženete ty na čištění, hydrataci či stažení pórů. Jaká bude vyhovovat vám, musíte vyzkoušet samy. Třeba si nakonec doma mícháte smetanu s banánem, třeba ale taky ne.

Mnohdy se traduje, že maska nahradí péči o pleť třeba i na týden dopředu. Nevěřte všemu, ale každopádně, pokud plánujete výlet do divočiny nebo … dobře, třeba pod stan, kde toho s sebou moc nemáte, je maska na vaši pleť taková malá náplast.

Stejně tak to platí o těch vlasových. Pomůžou, ale po jednom použití nebudete vypadat jako z reklamy na daný produkt, ale o tom až někdy příště.

Pokud jste ale péči o vaši pleť poslední dobou, ať už z jakýchkoliv důvodů zanedbávali, může být maska dobrým startem.

Jak už je uvedeno výše, je jen na vás, zda zvolíte řadu z Rituals, zajdete pro nějaký produkt do Sephory, nebo zvolíte přírodní masky z Manufaktury (tady doporučuji peelingovou hydratační pleťovou masku se sedmikráskou).

Pokud třeba ještě nemáte své oblíbené favority, zajděte do obchodu THE BODY SHOP.

Na masky tu teď mají akci 1+1 zdarma. Určitě vám s výběrem poradí a k tomu ušetříte (a můžete vyzkoušet hned masky dvě). Tato značka je navíc moc sympatická tím, že se snaží její kosmetiku vyrábět eticky. Netestují ji na zvířatech, používají fair trade suroviny a spousta produktů je čistě veganská, takže o důvod víc, proč zavítat právě sem. Já si dělám zálusk na jejich novinku - coffee mask, doufám, že stejně jako káva moji pleť pořádně nakopne. A kterou vyzkoušíte vy?

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top