Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Jak si co nejdéle udržet opálení od moře?

21/08/2017

Přidanou hodnotou každé dovolené u moře je bronzově zbarvená kůže. Všechny z nás pak toužíme po tom, aby opálení udrželo co nejdéle. Pokud ale nebudeme dodržovat určitá pravidla, naše zlatavá pleť brzy vybledne.

Našemu tělu stačí jen 10 minut denně k tomu, aby načerpalo životně důležitý vitamín D. Ten je potřebný v péči o zdravé zuby, silné nervy i pevné kosti. Dále také představuje nezbytnou látku pro využití vápníků v organismu, bez kterého si tělo neporadí.
Pokud si chcete opálení udržet alespoň do zimy, dopřávejte pokožce hydrataci. Nejjednodušší je ještě nějakou dobu po návratu z dovolené používat speciální mléko po opalování. Když ho zkombinujete s hydratačním krémem, kůže se vám nebude vysušovat a následně loupat. Postupem času začněte používat hutnější krémy nebo tělová másla.
Jednou za čas sáhněte po peelingu. Ten sice není vhodný na čerstvé opálené, ale po pár dnech se ho určitě bát nemusíte. Peeling odstraňuje odumřelé buňky, sjednotí barvu kůže a tím opálení lépe vynikne a pokožka bude svěžejší a zářivější. Jakmile budete mít pocit, že vám opálení začíná blednout, začněte se mazat samoopalovacím mlékem.
TIP NA KONEC: Oblékejte se hodně do bílé barvy, která podtrhne zlatavý nádech pokožky!

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top