Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

JARO V LOŽNICI

EVÉNEMENTS14/05/2018

Když kompletní jarní refresh, tak kompletní - včetně toho, co možná nikdo ani neuvidí. Jestli přemýšlíte, co to je, tak odpověď je PYŽAMO! To flanelové zase pěkně složte a uložte na zimu do zadní části skříně. Přes den máme venku už krásně teplo, a i když do pravidelných tropických nocí je ještě daleko, na nový model do ložnice není brzo nikdy. I když patříte třeba mezi ty, co pospávají sami. Nikdy přeci nevíte, kdy bude hořet a vy budete muset vyběhnout ihned ven – a to se pak ukáže, kdo tu bude za hvězdu. Samozřejmě ale, že požár nikomu nepřeji.

Dobrý spánek je dlouhodobě považován za klíč k úspěchu. A pokud k tomu může přispět i to, do čeho se oblékneme, pak bychom si na výběru měli nechat záležet. Volnost, vzdušnost a pohodlí – to je to, na co byste při výběru měli vsázet. Když k tomu přidáte ještě i trochu stylu, budete spokojeni ještě o kousek víc. Z materiálů hraje pro své vlastnosti prim stále bavlna, často se objevuje satén, který v létě dokáže i trochu ochladit a v neposlední řadě jsem teď narazila např. i na pyžama z přírodního bambusového vlákna.

 

Spousta z nás to řeší tím, že spí nazí – a nejspíš je to pro tělo i to nejpohodlnější. Sama jsem ale „pyžamový typ“. Takže si čas od času hold něco na spaní pořídit musím. Katalogy plné krajky, nepochopitelných střihů a kostic odkládám na svatební noc. Na každodenní spaní to ale podle mě není.

 

V obchodech mi ale udělali radost, takže jestli taky chcete nové pyžamo, nebo třeba noční košilku, vyrazte třeba do Etam – tam nebudete vědět, co dřív, Intimissimi, osvědčeného Lindexu, nebo H&M, kde vsadili na „pánský styl“ typu – přespím u tebe, ale musíš mi něco půjčit na spaní... Jen tentokrát tu pánskou oversize košili vytáhnete ze svého cestovního batůžku vy. Jednoduše, s prázdnou neodejdete.

Autor Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top