Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

JARO V BARVÁCH PASTELU

23/03/2018

Módní návrháři připravili i pro letošní jarní sezónu širokou škálu jarních trendů. Některé jsou hravé a veselé, jiné zase sofistikované a elegantní. Pro začátek bude stačit, když skoncujete s nudnou šedou a béžovou. Nadcházející sezóna se totiž ponese v duchu pastelových barviček.

I letošní jaro bude veselé. Co se týče barevné palety, trendy bude zejména pastelově zelená, žlutá, růžová a lila. Tyto roztomile jemné odstíny jsou snadno kombinovatelné s jinými barvami a obléknout si je mohou i dámy, které se jindy barvám snaží vyhýbat.

Možná patříte mezi ty, které si neví s kombinováním barev rady. Nezoufejte, i vám budou letošní trendy dosti nahrávat. Oblékněte se od hlavy až k patě do jednoho barevného tónu, kombinace lesklých a matných kousků dodá vašemu outfitu eleganci. Ať už se rozhodnete barvy kombinovat nebo ne, nezapomeňte, že si prostor zaslouží nejen klasické halenky a sukně, ale sáhnout můžete rozhodně i po šatech nebo kalhotách.

A kde nějaký ten trendy kousek ulovíte? Pro bundy se zastavte v Armani Exchange, zajímavé košile a halenky najdete v Gant, kalhoty pořídíte v Mango, Lindex nebo Marks  & Spencer. A co vy, máte rády pastelové barvy? A jak se připravuje na novou sezónu?

Autor Renata Hrabáková

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top