titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

JARO JE TU – 5 tipů, jak si ho užít!

22/03/2017

Duben ještě nezačal, ale aprílové počasí je už v plném proudu. Hlavní součástí outfitu se stává jarní kabát, ideálně s kapucí, deštník je nezbytností. Polovina populace nejí maso – neboť je přeci ten půst, velká skupina zachází ještě dál, neboť se rozhodli pro kompletní očistu a tak je jejich denním chlebem smoothie – ať už je ráno, poledne nebo večer a abych nezapomněla ještě na sport, tak všichni zase po roce začínají běhat. Je to jasné – jaro je tu!

Věřte nebo ne, jaro může být ale i legrace. Proto přináším hned několik tipů k aktivitám, z nichž budete mít opravdu radost. Neboť když to dělají všichni kolem, neznamená, že to bude bavit i vás...

1. „Jarní očista“ - když vyzkoušet půst, tak kdy jindy, že ano?! Nicméně, co byste řekli na takové první buřty venku? :) Navíc u toho bývá větší legrace než při mixování zeleniny.

2. Barevný outfit – taky outfit – šedá, hnědá, černá – nebylo toho už dost? Je jaro, tak zkuste i šatník trochu „ojarnit“. Barvou roku je pro letošek zelená alias odstín jarní trávy, hmm? A když už ne ta, tak existuje i žlutá, červená, modrá... stačí kouknout na pastelky. A pokud na nové kousky ve skříni nemáte místo, udělejte si ho! Jarní očista prospěje nejen vám, ale zajisté i vašemu šatníku. Navíc oblečení nemusí končit v koši, udělejte jím radost někomu jinému. A pokud jste spíš podnikaví, šup s ním na nějaký blešák, bazar.... alespoň v Praze se s tím roztrhl pytel, takže možnosti jsou. 

3. Květiny – kousek jara stále po ruce. Ano, ano, vím, že venku to ne až tak úplně každý den jarně vypadá, ale doma si to můžete posichrovat. Takže šup do obchodu (ne každý má to štěstí zahrady :-)) a vyzdobte si jarně alespoň vaši domácnost – aneb vytvořte si pojistku pro deštivé dny.

4. Venku svítí slunce – nebudu sedět doma. Jarní slunko je sice zrádné (brzy více v článku), ale může vám dodat spoustu energie, které po zimě nemá nikdo dost. A tak venku choďte, hýbejte se, sluňte se, pracujte na zahradě, vyrazte na kolo, na výlet, prostě čerstvý vzduch dělá zázraky, tak proč toho nevyužít.

5. A konečně – je jaro – plánujte léto :) Uvádí se, že fáze „těšení se“ je stejně nejlepší!

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top