Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

JARNÍ MUST HAVE

Náš tip22/02/2019

Sluníčko začíná vystrkovat první jarní paprsky a my pomalu měníme zimní kabáty a kozačky za jarní bundičky. Po čem ale sáhnout, abyste i letos byla šik a trendy?

Určitě jste si už stihli všimnout bohatých jarních kolekcí, které se na nás usmívají z každé výlohy obchodu. Stejně jako v minulých letech bude i letos IN sportovní móda. Kromě klasických mikin a tenisek se bude letos kombinovat sportovní styl s elegantním.

Barvy, vzory a střihy

V barvách budou hrát prim pastelové odstíny v čele s meruňkovou, korálovou, levandulovou a béžovou. Jako dokonalý kontrast pak poslouží barvy neonové, které byly hitem hlavně v 90. letech. Co se týče vzorů, letos oslaví velký comeback boho styl. Při nákupech tedy nezapomeňte na kousky s třásněmi, zvýrazněným pasem a zahalenými rukávy. Dalšími vzory, které se letos vrátí, jsou puntíky a zvířecí motivy.

Boty

Ve vašem botníku by vám letos neměly chybět kotníkové botky ve stylu western a ani lodičky s hadím potiskem. Z jarních barev pak vede zejména pudrově růžová a žlutá. Nosit se budou také vysoké podrážky, které známe z let minulých.

Kde pořídíte?

S barvami ani vzory se nebojte experimentovat.  Pořiďte si barevné kalhoty (například Lindex nebo Zara), trendy bundičku či kabát (Marks&Spencer) a pro boty zajděte do Destroy nebo Beltissimo.

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top