Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Instaléto s #NOVYSMICHOV

Náš tip04/07/2018

S letními dny jsme pro Vás připravili soutěž, kde se kreativitě a fantazii meze nekladou. Pokud si s námi chcete zahrát, stačí si vybrat, jaká soutěž bude bavit právě Vás, nebo třeba zkuste všechny!

Soutěž si určitě zamilujete, jestliže rádi fotíte. Vydejte se objevit novou, umělecky ztvárněnou „Insta“ stěnu na Novém Smíchově, kde zachyťte Vaši aktuální náladu a můžete vyhrát.  

Foto stěnu naleznete u bočního vchodu z ulice Kartouzská. Pro zapojení se do soutěže, vytvořte u stěny libovolný počet fotografií, které následně přidejte na svůj instagramový profil s hashtagem #novysmichov.

Na konci července bude ambasadory obchodního centra vybráno 5 vítězů s nejkreativnějším zpracováním vloženého příspěvku. Soutěžící se můžou těšit na a voucher do nákupního centra Nový Smíchov v hodnotě 3000Kč a další ceny z řad značek obchodního centra.

Podmínky druhé soutěže naleznete přímo na instagramovém profilu @novysmichoveu a také na profilech našich ambasadorů:

@maruskakumberova
@sandrakisic
@macovap
@jana_zapletalova
@karolinamalisova

Můžete se těšit na hodnotné ceny od společnosti Kielhs, L´Occitane, Klenoty Aurum, Beltissimo, Paul, Costa Coffee, Hervis, Ecco obuv, The Body Shop, Gino Rossi, Premium Fashion Brands, Armani, Hugo Boss, Geox, Manufaktura, Crystal Bijoux, Kavárna Creperie a Photo printing Instabooth.

Soutěže budou vyhodnoceny po každém soutěžním týdnu během července a velká instastěna soutěž pak následně po ukončení v srpnu.

Foťte, vyhrajte a prožijte instaléto v Novém Smíchově!

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top