Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

IKONICKÉ OČNÍ STÍNY

EVÉNEMENTS03/01/2018

Máte pocit, že přišel čas na změnu? Připadá vám vaše líčení stereotypní? Porozhlédněte se po paletkách barevných očních stínů, které budou letos vysoce IN! A rozhodně se nebojte experimentovat!

Výběru očních stínů věnujte stejný čas jako výběru make-upu, řasenky nebo rtěnky. Když si zvolíte správnou paletku, máte vystaráno třeba i na několik měsíců. Některé barvy se hodí na denní nošení, s jinými zazáříte na večírku.
Výběr těch správných odstínů si usnadníte správnou orientací v barevném kruhu. A je to docela snadné. Podle barvy své duhovky vyberte co nejpodobnější oční stín. Tímto krokem získáte jasnou představu o tom, jaká škála barev je k vaším očím neutrální. Přímo naproti pak naleznete odstín, který svým kontrastem oko co nejvíce zvýrazní.

Nebojte se barev
Pokud se nebojíte experimentovat, vyzkoušejte modré oční stíny. Modrá na víčkách se stala jedním z nejzásadnějších znaků podzimní sezóny a úspěchy bude slavit i letos. Pokud si však na toto líčení netroufáte, stín můžete použít třeba jen na zvýraznění koutku oka nebo na horní či dolní linku.

Pokud jste se rozhodla pro nákup jednotlivých stínů nebo rovnou celých paletek, sama za sebe mohu doporučit paletu od Urban Decay Metals. Dostala jsem jí pod stromeček a od té doby nedělám pomalu nic jiného, než že zkouším různé barevné kombinace. Další bezva produkty seženete například v Sephora, Douglas, MAC či NYX.

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top